רוקח ראשי

הרוקח הראשי וניהול בית מרקחת תפרחת

המנהל הכללי של בית המרקחת והרוקח הראשי שלו הוא מגר' לאוניד פייגלמן, שרבים מאד מכם מכירים אותו אישית, ולרשותו צוות עובדים מקצועי ואדיב המספק שירות ללקוחות בשפות עברית, אנגלית, רוסית, וערבית, לפי העניין.

לאוניד הוא רוקח קליני בעל תואר MS. PHARM ו- BA במנהל עסקים, מוסמך להנפיק מוצרי קנאביס ולהעביר הדרכות ייעוץ רוקחי למטופלים שנים רבות.

ללאוניד ניסיון עשיר ביותר במתן ייעוץ והדרכה ראשונית והתאמת זנים ומיונים למטופלים בקנאביס רפואי של קופות חולים, משרד הביטחון, ביקור רופא ומוסדות נוספים, והיה בקשר אישי עם אלפי מטופלים שאיתם הוא מקיים קשרים באופן שוטף.

לאוניד שימש כרוקח אחראי בבתי מרקחת ובתי מסחר שלהם גם ייעץ בנושאי קנאביס והיה אחראי על פעילותם לפי נהלי משרד הבריאות.

הטיפול בקנאביס אינו דומה לתרופה רגילה ויש צורך בהדרכה מיוחדת של הלקוח על אופן השימוש, בדיקת השפעת הקנאביס על תרופות אחרות שנלקחות, ומעקב שוטף על מצב המטופל כדי לוודא שמוצרי הקנאביס הנצרכים על ידו מתאימים לבעיה ממנה הוא סובל ללא תופעות לוואי ו/או פגיעה והשפעה שלילית על היעילות של התרופות האחרות.

לאוניד הוא בעל תודעת שירות לקוחות מפותחת ואחריות רפואית ורוקחית מוקפדת ובלתי מתפשרת מבחינה מקצועית, ועל פיהם מנוהל על ידו בית מרקחת תפרחת בהתאם לסטנדרטים הגבוהים הנהוגים בו.
לאוניד, שהוא דובר עברית, אנגלית ורוסית, עומד לרשותכם המטופלים, לסייע לכם בכל בעיה ושאלה ואל תהססו לפנות אליו לקבלת עזרה.

טלפון: 3717444 072, נייד וואטסאפ: 5518681 058
דוא"ל: [email protected] ,[email protected]